Home Kryefaqja

Kryefaqja

Programet e ditës së sotme

Stop – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 20.05

Real Story

Nga e Hëna të Enjten ora 21.00

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

Opinion – Blendi Fevziu – TV Klan

E Hene - E Merkure ora 22.00 E Enjte ora 21.00

“Me Zemer të Hapur”

Nga e hëna të premten ora 12.00

Sfida e Gatimit

Nga e hëna të shtunën ora 11.00

Videot më të bukura të javës

Videot me te bukura te javes

Programet më të mira të Sportit

Programet e sportit

“Ora Sport” nga Albana Bejko

Çdo të dielë ora 22.00

Digitalb SuperSport

Paketa Digitalb Supersport eshte nje nga buqetat sportive me te shikuara nga abonentet e Platformes Digitalb, me me shume se 10 kanale...

Kalendari Sportiv në Supersport Digitalb

Kalendari Sportiv ne kanalet e SuperSportit 2019 -2020 E Enjte,  26 Shtator Eibar – Sevilla  19:00 Eurovolley, Gjysmëfinale 1 20:30 Torino – Milan 21:00 R. Sociedad – Alaves 21:00 E Premte,  27 Shtator Union Berlin...

Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne...

E Hene 14 Tetor 2019 Moldavi - Shqipëri dhe Mali i Zi - Kosova sonte ne SuperSport ne kuadrin e eliminatereve te kampionatit Evropian te...

Rubrika Sportive – në RTSH

Çdo të dielë ora 22.30

Kalendari javor i eventeve sportive Live në TV

Feronikeli – Dukagjini      13:00    SuperSport

Drenica – Ferizaj   13:00 SuperSport

Topi i Artë   20:30    SuperSport

Mainz – Frankfurt   20:30    SuperSport

Cagliari – Sampdoria    20:45   SuperSport

Angers – Marseille    19:00   SuperSport

Fiorentina – Citadella   21:00    SuperSport

Burnley – Man. City   21:15  SuperSport

SuperSport

 

 

  SuperSport

 

 

SuperSport

SuperSport

Programet më të mira të mbrëmjes

Programet e mbrëmjes

Stop – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 20.05

Real Story

Nga e Hëna të Enjten ora 21.00

“Tempora” nga Sonila Meço

Çdo të martë ora 21.00

Opinion – Blendi Fevziu – TV Klan

E Hene - E Merkure ora 22.00 E Enjte ora 21.00

“Ora Sport” nga Albana Bejko

Çdo të dielë ora 22.00

Programet më të mira të mbasdites

Programet e mbasdites

Trupi dhe shëndeti – nga Flamur Topi

Çdo të premte ora 19.00

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Ju flet Prishtina – Klan Kosova

Çdo të shtunë ora 18.00

Te Linda – KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

Programet më të mira të drekës

Programet e drekës

E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

“Me Zemer të Hapur”

Nga e hëna të premten ora 12.00

Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

Histori shqiptare – Tv Klan

Çdo të diel ora 12.30

Programet më të mira të paradites dhe mëngjesit

Programet e paraditës

Sfida e Gatimit

Nga e hëna të shtunën ora 11.00

Aldo Morning Show – Tv Klan

Nga e hëna të premten ora 6.59

Mirëmëngjes Shqipëri – në RTSH

Nga e Hëna të Premten ora 6.00-10.00

Wake Up – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 7.00

Wazzup – Klan Kosova

Nga e hëna të premten ora 16.00

Ora e Pasdites – Klan Kosova

Nga e hëna të premte ora 18.40

Çka ka me Hongër – RTV 21

Nga e hëna të premten ora 17.45

Zona B – Baton Haxhiu – Klan Kosova

Çdo te hënë, martë, mërkurë ora 21.00

Te Linda – KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

Politike

Diplomaticus – News24

Çdo të enjte ora 20.30

Zona B – Baton Haxhiu – Klan Kosova

Çdo te hënë, martë, mërkurë ora 21.00

Repolitix – Denis Minga – Report Tv

Çdo të martë, mërkurë, ora 20.55

Ekopolitikë – në Rtv Ora News

Çdo të premte ora 21.00

Si të gatuajmë

Te Linda – KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com