Home Kryefaqja

Kryefaqja

Programet e ditës së sotme

Real Story

Nga e Hëna të Enjten ora 21.00

Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

Opinion – Blendi Fevziu – TV Klan

E Hene - E Merkure ora 22.00 E Enjte ora 21.00

Stop – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 20.05

“Me Zemer të Hapur”

Nga e hëna të premten ora 12.00

Te Linda – KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

Videot më të bukura të javës

Videot me te bukura te javes

Programet më të mira të Sportit

Programet e sportit

Kalendari Sportiv në Supersport Digitalb

Kalendari Sportiv ne kanalet e SuperSportit 2019 -2020 E Enjte,  26 Shtator Eibar – Sevilla  19:00 Eurovolley, Gjysmëfinale 1 20:30 Torino – Milan 21:00 R. Sociedad – Alaves 21:00 E Premte,  27 Shtator Union Berlin...

Digitalb SuperSport

Paketa Digitalb Supersport eshte nje nga buqetat sportive me te shikuara nga abonentet e Platformes Digitalb, me me shume se 10 kanale...

“Ora Sport” nga Albana Bejko

Çdo të dielë ora 22.00

Rubrika Sportive – në RTSH

Çdo të dielë ora 22.30

Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne...

E Hene 14 Tetor 2019 Moldavi - Shqipëri dhe Mali i Zi - Kosova sonte ne SuperSport ne kuadrin e eliminatereve te kampionatit Evropian te...

Kalendari javor i eventeve sportive Live në TV

Feronikeli – Dukagjini      13:00    SuperSport

Drenica – Ferizaj   13:00 SuperSport

Topi i Artë   20:30    SuperSport

Mainz – Frankfurt   20:30    SuperSport

Cagliari – Sampdoria    20:45   SuperSport

Angers – Marseille    19:00   SuperSport

Fiorentina – Citadella   21:00    SuperSport

Burnley – Man. City   21:15  SuperSport

SuperSport

 

 

  SuperSport

 

 

SuperSport

SuperSport

Programet më të mira të mbrëmjes

Programet e mbrëmjes

Shqiptarët për shqiptarët

Nga 19 Tetori Te premteve ora 21.00

Real Story

Nga e Hëna të Enjten ora 21.00

Stop – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 20.05

Opinion – Blendi Fevziu – TV Klan

E Hene - E Merkure ora 22.00 E Enjte ora 21.00

Hell’s Kitchen – Top Channel

Çdo të premte ora 21.00

“Ora Sport” nga Albana Bejko

Çdo të dielë ora 22.00

Programet më të mira të mbasdites

Programet e mbasdites

Trupi dhe shëndeti – nga Flamur Topi

Çdo të premte ora 19.00

E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

Ju flet Prishtina – Klan Kosova

Çdo të shtunë ora 18.00

E Diell – Top Channel

Te dielën ora 15.30-19.30

Programet më të mira të drekës

Programet e drekës

E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

“Me Zemer të Hapur”

Nga e hëna të premten ora 12.00

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30

Histori shqiptare – Tv Klan

Çdo të diel ora 12.30

Programet më të mira të paradites dhe mëngjesit

Programet e paraditës

Aldo Morning Show – Tv Klan

Nga e hëna të premten ora 6.59

Sfida e Gatimit

Nga e hëna të shtunën ora 11.00

Mirëmëngjes Shqipëri – në RTSH

Nga e Hëna të Premten ora 6.00-10.00

Wake Up – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 7.00

Wazzup – Klan Kosova

Nga e hëna të premten ora 16.00

Ora e Pasdites – Klan Kosova

Nga e hëna të premte ora 18.40

Çka ka me Hongër – RTV 21

Nga e hëna të premten ora 17.45

Zona B – Baton Haxhiu – Klan Kosova

Çdo te hënë, martë, mërkurë ora 21.00

Te Linda – KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

Politike

Ekopolitikë – në Rtv Ora News

Çdo të premte ora 21.00

Top Talk – Denis Dyrnjaja – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 15.40

“Arena” – nga Dritan Hila

Çdo të mërkurë ora 21.00

Kapital – Vizion Plus

Çdo te premte ora 21.00

Ju flet Moska – Ora News

Nga e hena të premten ora 19.45

Si të gatuajmë

Çka ka me Hongër – RTV 21

Nga e hëna të premten ora 17.45