Home Kryefaqja

Kryefaqja

Pasditja ime – RTSH

Nga e hëna të premten ora 16.35

MIREMENGJES SHQIPERI – në RTSH

Emisjon Talkshow MIREMENGJES SHQIPERI Moderator Erti Kristo, Blerina Shehu, Zhaklina Gjolla Çdo të hënë Nga ora 06 -...

Soirée – në Top Channel

Çdo të mërkurë ora 21.00

“Çka ka me Hongër”- në RTV 21

Nga e hëna të premten ora 17.45

Kalendari Sportiv

Skënderbeu – Kukësi        18:00    SuperSport


Vllaznia – Partizani           18:00    SuperSport


Nice – PSG           20:30    SuperSport


  1. Frankfurt – B. Leverkusen 20:30 SuperSport

Reyes – Weidman   (UFC)    03:00    SuperSport


Eibar – Barcelona   13:00    SuperSport


Everton – West Ham  13:30    SuperSport


Luftëtari – Bylis  14:00    SuperSport


Lazio – Atalanta 15:00    SuperSport


Augsburg – Bayern Munchen  15:30   Eurosport


Atletico Madrid – Valencia   16:00    SuperSport


Teuta – Flamurtari   17:00    SuperSport


Lyon – Dijon   17:30    SuperSport


Napoli – Verona 18:00    SuperSport


Crystal Palace – Man. City   18:30    SuperSport


RKC – Ajax  18:30    SuperSport


Dortmund – B. M’gladbach 18:30  Eurosport


Juventus – Bologna    20:45    SuperSport


Utrecht – PSV Eindhoven    20:45    SuperSport


Mallorca – Real Madrid   21:00    SuperSport


Sassuolo – Inter 12:30    SuperSport


Drita – Ballkani   14:00    SuperSport


Ferizaj – Prishtina    14:00    SuperSport


Sampdoria – Roma    15:00    SuperSport


Cagliari – Spal     15:00    SuperSport


Koln – Paderborn    15:30    EuroSport


Feyenoord – Heracles      16:45    SuperSport


Man. United – Liverpool 17:30    SuperSport


Parma – Genoa  18:00    SuperSport


Hoffenhaim – Schalke 04     18:00   EuroSport


Athletic B. – Valladolid    18:30    SuperSport


Milan – Lecce     20:45    SuperSport


Sevilla – Levante      21:00    SuperSport


Brescia – Fiorentina         21:00    SuperSport


Sheffield UTD. – Arsenal   21:00  SuperSport


Vushtria – Feronikeli   14:00  SuperSport


Bylis – Tirana      13:00    Supersport


Kukësi – Luftëtari   13:00   Supersport


Laçi – Teuta     13:00    Supersport


Gjilani – Llapi      14:00    Supersport


Trepça ’89 – Ferizaj    14:00    Supersport


Drenica – Dukagjini    14:00    Supersport


Flamurtari – Vllaznia   17:00  Supersport


Ballkani – Flamurtari    14:00    SuperSport


Partizani – Skënderbeu    15:00    SuperSport


Prishtina – Drita    15:00    SuperSport


Roma – B. M’Gladbach   18:55    SuperSport


Partizan B. – Man. United     18:55    SuperSport


Porto – Rangers     18:55    SuperSport


Golat Direkt    18:55    SuperSport


Celtic – Lazio   21:00    SuperSport


Arsenal – Gumaraes    21:00    SuperSport


Getafe – Basel    21:00    SuperSport


Golat Direkt   21:00    SuperSport


Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne SuperSport

E Hene 14 Tetor 2019 Moldavi - Shqipëri dhe Mali i Zi - Kosova sonte ne...

MIREMENGJES SHQIPERI – në RTSH

Emisjon Talkshow MIREMENGJES SHQIPERI Moderator Erti Kristo, Blerina Shehu, Zhaklina Gjolla Çdo të hënë Nga ora 06 -...

Soirée – në Top Channel

Çdo të mërkurë ora 21.00

Al Pazar – në Vizion Plus

Çdo të shtunë ora 21.00

Kampionët – në Vizion Plus

Çdo të hënë ora 22.45

Magjia e Champions League kthehet në fushë

Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës...

Champions League në Tring Sport

Champions League Te Martave dhe Merkurave ora 20.45 Tring Sports Channels Eventi më i madh futbollitstik në Evropë...

My Living

My Living Çdo te shtunë ora 21.00 Vizion Plus dhe Living - Tring tv Programi "My Living", është...

“Çka ka me Hongër”- në RTV 21

Nga e hëna të premten ora 17.45

Zona B – nga Baton Haxhiu

Çdo te hënë, martë, mërkurë ora 21.00

“Te Linda” në KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

“Rubikon” në KTV

Çdo te marte , merkure, enjte ora 20.00

Ju flet Prishtina

Çdo të shtunë ora 18.00

Sport news

“Ora Sport” nga Albana Bejko

Çdo të dielë ora 22.00

Trupi dhe shëndeti – nga Flamur Topi

Çdo të premte ora 19.00

Magjia e Champions League kthehet në fushë

Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës për xhiron e parë të ndeshjeve në fazën e...

“Rubikon” në KTV

Çdo te marte , merkure, enjte ora 20.00

19 Tetori data e rinisjes së edicionit më të ri Shqiptarët për Shqiptarët

19 Tetori eshte caktuar edhe data per rifillimin e emisjonit Shqiptarët për shqiptarët. i drejtuar nga Elvis Naçi e Sidrit Bejleri ne...

Recipes

“Rubikon” në KTV

Çdo te marte , merkure, enjte ora 20.00

TV gjate javes