Emisjon politik social Talkshow 360Grade
Moderator Artur Zheji
Çdo te hënë Ora 21.00
Çdo te enjte Ora 21.00
Transmetimi i Pare 28 Shtator 2017
Transmetimi Kanali TV Ora News
Kontakt 360grade@oranews.tv

Polemikë, reflektim, investigim, debat, të vërteta të fshehura dhe të pathëna në studion e gazetarit te njohur Artur Zheji.
Emisioni transmetohet çdo të hënë dhe të enjte ora 21:00 ne RTV Ora.  Emisionet e Zhejit, shquhen per debatin e fortë dhe temat e mprehta politike dhe sociale, të cilat vendosin në fokus ngjarjet më të rëndësishme dhe ngërçet e pazgjidhura të shoqërisë shqiptare. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here