Emisjon HumoristikAl Pazar
Drejtues e moderatorAgron Llakaj
Çdo te shtunëOra 21.00
Transmetimi i pare6 Tetor 2012
Sezoni7-të
Kanali TVVizion Plus

Moderuar nga Agron Llakaj nje show variete qe ka arritur te shnderrohet sezon pas sezoni ne nje premiere absolute e mbremjeve te se se shtunes. Fale humorit te holle e batutes pikante, eksperiences se kastes se aktoreve, qasjes me aktualitetin, Al Pazar vjen tashme ne sezonin e tij te 7-te si nje nder show-t me te preferuar te se shtunave mbrema ne ekranet shqiptare.

Al Pazar, unik ne stilin dhe llojin e vet, popullor dhe i dashur rikthehet serish me pjesemarrjen e jashtezakonshme te Behar Mera, Xheni Hallulli, Genc Lleshi dhe te nje kaste te talentuar aktoresh nen drejtimin e mjeshtrit te humorit Agron Llakaj. Te qeshim, argetohemi por dhe te behemi pjese e gjalle e realitetit tone, oponence ndaj cdo lloj pushteti e politike. Al Pazar, e qeshura te bene mire, e qeshura te bene te qash, e qeshura te bene te mendosh, te kuptosh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here