Boom

0
46
Boom
Çdo ditë nga e hëna në të premte ora 19:00
Ora News

 

Emisioni investigativ çdo ditë nga e hëna në të premte ora 19:00. Një dritare e re për qytetarët. Kontaktoni: “boom@oranews.tv” ose ne numrin e telefonit 069 600 0002.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në Twitter

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here