Top Talk – Denis Dyrnjaja – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 15.40

Exclusive – Top Channel

Çdo të diel ora 20.15

Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

Repolitix – Denis Minga – Report Tv

Çdo të martë, mërkurë, ora 20.55

E Diell – Top Channel

Te dielën ora 15.30-19.30

Kujdes shëndetin – TV Klan

Çdo të diel ora 13.30

Shihemi në gjyq – Eni Çobani

Çdo të diel ora 17.00

Latest article

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30

Wake Up – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 7.00

Fiks Fare – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 20.10

Top Talk – Denis Dyrnjaja – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 15.40