E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Shqiptarët për shqiptarët

Nga 19 Tetori Te premteve ora 21.00

Real Story

Nga e Hëna të Enjten ora 21.00

Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

Stop – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 20.05

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

Opinion – Blendi Fevziu – TV Klan

E Hene - E Merkure ora 22.00 E Enjte ora 21.00

Hell’s Kitchen – Top Channel

Çdo të premte ora 21.00

“Ora Sport” nga Albana Bejko

Çdo të dielë ora 22.00

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...