“Arena” – nga Dritan Hila

Çdo të mërkurë ora 21.00
Nga e hena të premten ora 19.00

Boom – në Ora News

Nga e hena të premten ora 19.00

Aldo Morning Show – Tv Klan

Nga e hëna të premten ora 6.59

E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Ora e Pasdites – Klan Kosova

Nga e hëna të premte ora 18.40

Kapital – Vizion Plus

Çdo te premte ora 21.00

Doktor Plastik – TV Klan

Çdo të martë ora 21.00

Histori shqiptare – Tv Klan

Çdo të diel ora 12.30

Latest article

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com