Histori shqiptare – Tv Klan

Çdo të diel ora 12.30

“Me Zemer të Hapur”

Nga e hëna të premten ora 12.00

E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Latest article

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30

Wake Up – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 7.00

Fiks Fare – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 20.10

Top Talk – Denis Dyrnjaja – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 15.40