E Diell – Top Channel

Te dielën ora 15.30-19.30

Shihemi në gjyq – Eni Çobani

Çdo të diel ora 17.00

Wazzup – Klan Kosova

Nga e hëna të premten ora 16.00

Ora e Pasdites – Klan Kosova

Nga e hëna të premte ora 18.40

VOA – Live TV

Voice of America- Zëri i Amerikës

Pasditja ime – RTSH

Nga e hëna të premten ora 16.35
Arsim Mehmeti

Çka ka me Hongër – RTV 21

Nga e hëna të premten ora 17.45

Te Linda – KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...