Rubrika Sportive – në RTSH

Çdo të dielë ora 22.30

“Ora Sport” nga Albana Bejko

Çdo të dielë ora 22.00

“Opinion” News 24 – Agron Gjekmarkaj: “Kjo e turpëron vendin”,

Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në rubrikën “Opinion”, në News 24, duke folur për situatën politike në Shqipëri, komentoi veprimet e opozitës në raport...

Real Story – Veliaj: Nuk kam asgjë me Presidentin.

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, është i ftuari i parë i emisionit “Real Story” të gazetarit të njohur, Sokol Balla, që startoi...

Oxygen

Oxygen Cdo te Shtune ora 20.15 KTV - Besim Dina Oxygen Show ka filluar të emetohet në muajin mars të vitit 2008. Program i pasur me humor, muzikë...

Opinion – Blendi Fevziu – TV Klan

E Hene - E Merkure ora 22.00 E Enjte ora 21.00

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...