MIREMENGJES SHQIPERI – në RTSH

Emisjon Talkshow MIREMENGJES SHQIPERI Moderator Erti Kristo, Blerina Shehu, Zhaklina Gjolla Çdo të hënë Nga ora 06 - 10 e mëngjesit Çdo të martë Nga ora 06 - 10 e mëngjesit Çdo të mërkurë Nga ora...

Soirée – në Top Channel

Çdo të mërkurë ora 21.00
Arsim Mehmeti

“Çka ka me Hongër”- në RTV 21

Nga e hëna të premten ora 17.45

Zona B – nga Baton Haxhiu

Çdo te hënë, martë, mërkurë ora 21.00

“Te Linda” në KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

“Rubikon” në KTV

Çdo te marte , merkure, enjte ora 20.00

Ju flet Prishtina

Çdo të shtunë ora 18.00

19 Tetori data e rinisjes së edicionit më të ri Shqiptarët për Shqiptarët

19 Tetori eshte caktuar edhe data per rifillimin e emisjonit Shqiptarët për shqiptarët. i drejtuar nga Elvis Naçi e Sidrit Bejleri ne News 24. Edhe ne edicionin...

Latest article

Pasditja ime – RTSH

Nga e hëna të premten ora 16.35

Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne SuperSport

E Hene 14 Tetor 2019 Moldavi - Shqipëri dhe Mali i Zi - Kosova sonte ne SuperSport ne kuadrin e eliminatereve te kampionatit Evropian te...

Portokalli – në Top Channel

Çdo të diel ora 21.00

MIREMENGJES SHQIPERI – në RTSH

Emisjon Talkshow MIREMENGJES SHQIPERI Moderator Erti Kristo, Blerina Shehu, Zhaklina Gjolla Çdo të hënë Nga ora 06 - 10 e mëngjesit Çdo të martë Nga ora 06 - 10...

Procesi Sportiv – në Top Channel

Çdo të hënë ora 22.45