Wazzup – Klan Kosova

Nga e hëna të premten ora 16.00

Klanifornia – në TV Klan

Çdo të shtunë ora 21.00

Hell’s Kitchen – Top Channel

Çdo të premte ora 21.00

Top Talent – në Top Channel

Emisjon - Talentet e reja - ShowTop TalentModeratore Ledja Liku Edicioni Tretë (3)TransmetimiSe shpejtiKanali TvTop Channel Programi “Top Talent”...

Al Pazar – Vizion Plus

Çdo të shtunë ora 21.00

Programi super i suksesshëm”Dua të të bëj të lumtur” jo më te Shtunave! Kush...

“Shiko kush luan” moderuar nga Luana Vjollca nga e shtuna 28 Shtator '19.  Program qe do te zevendesoje shume te suksesshmin "Dua...

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...