Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

Histori shqiptare – Tv Klan

Çdo të diel ora 12.30

Diaspora – Top Channel

Çdo të mërkurë e të shtunë 20.00

Brazili: Toka e zjarrit dhe e vërshimeve

Brazili: Toka e zjarrit dhe e vërshimeve Cdo te hene ora 20.00 Kanali Explorer Natyra Digitalb Majmuni me kapuc të zi, foka gjigande lumore, koati bisht unazë....

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...