Al Pazar – Vizion Plus

Çdo të shtunë ora 21.00

Kafeneja Jonë

Kafeneja Jonë Çdo të hënë ora 20.10 RTK   Serial vendor “Kafeneja jone” eshte seriali i dyte i Rtk-se ne bashkepunim me CMB-Production. Ky serial realizohet ne ambientet e...

Skanderbeg

Skandërbeg Çdo te dielë ora 21.00 Kanlai T - Digitalb “Skandërbeg” trajton jetën e banorëve dhe ushtarëve të Skënderbeut në një kështjellë të rrethuar nga turqit, diku...

Apartamenti 2XL

Apartamenti 2XL Çdo te martë ora 21.00 Kanali Vizion Plus - Tring Apartamenti 2XL - një format origjinal i cili nuk ndalet duke argëtuar dhe surprizuar shqiptarët...

E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...