Kafeneja Jonë

Kafeneja Jonë Çdo të hënë ora 20.10 RTK   Serial vendor “Kafeneja jone” eshte seriali i dyte i Rtk-se ne bashkepunim me CMB-Production. Ky serial realizohet ne ambientet e Rtk-se, dhe poashtu, rradhitet ne...

Skanderbeg

Skandërbeg Çdo te dielë ora 21.00 Kanlai T - Digitalb “Skandërbeg” trajton jetën e banorëve dhe ushtarëve të Skënderbeut në një kështjellë të rrethuar nga turqit, diku në kufijtë verilindorë të Arbërisë....

Apartamenti 2XL

Apartamenti 2XL Çdo te martë ora 21.00 Kanali Vizion Plus - Tring Apartamenti 2XL - një format origjinal i cili nuk ndalet duke argëtuar dhe surprizuar shqiptarët çdo të martë. Një komedi e...

“E diela Shqiptare” me Ardit Gjebrean

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Latest article

Pasditja ime – RTSH

Nga e hëna të premten ora 16.35

Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne SuperSport

E Hene 14 Tetor 2019 Moldavi - Shqipëri dhe Mali i Zi - Kosova sonte ne SuperSport ne kuadrin e eliminatereve te kampionatit Evropian te...

Portokalli – në Top Channel

Çdo të diel ora 21.00

MIREMENGJES SHQIPERI – në RTSH

Emisjon Talkshow MIREMENGJES SHQIPERI Moderator Erti Kristo, Blerina Shehu, Zhaklina Gjolla Çdo të hënë Nga ora 06 - 10 e mëngjesit Çdo të martë Nga ora 06 - 10...

Procesi Sportiv – në Top Channel

Çdo të hënë ora 22.45