Mirëmëngjes Shqipëri – në RTSH

Nga e Hëna të Premten ora 6.00-10.00
Arsim Mehmeti

Çka ka me Hongër – RTV 21

Nga e hëna të premten ora 17.45

Te Linda – KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

Trupi dhe shëndeti – nga Flamur Topi

Çdo të premte ora 19.00

Ju flet Prishtina – Klan Kosova

Çdo të shtunë ora 18.00

19 Tetori data e rinisjes së edicionit më të ri Shqiptarët për Shqiptarët

19 Tetori eshte caktuar edhe data per rifillimin e emisjonit Shqiptarët për shqiptarët. i drejtuar nga Elvis Naçi e Sidrit Bejleri ne...

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

Dua të të bëj të lumtur nga Arbana Osmani

Emisjon Tv ShowDua të të bëj të lumturModeratoreArbana OsmaniÇdo të shtunëOra 21.00Kanali TvTop Channel Kontaktoni në numrin +355697085355 duke...

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...