Diplomaticus – News24

Çdo të enjte ora 20.30

Kapital – Vizion Plus

Çdo te premte ora 21.00

Ju flet Moska – Ora News

Nga e hena të premten ora 19.45

Ekopolitikë – në Rtv Ora News

Çdo të premte ora 21.00

Zona B – Baton Haxhiu – Klan Kosova

Çdo te hënë, martë, mërkurë ora 21.00

“Rubikon” në KTV

Çdo te marte , merkure, enjte ora 20.00

“Përballë” nga Lutfi Dervishi

Çdo te martë ora 20.35

“Tempora” nga Sonila Meço

Çdo të martë ora 21.00

“360Grade” ng Artur Zheji

Çdo te hënë e te enjte ora 21.00

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...