Rubrika Sportive – në RTSH

Çdo të dielë ora 22.30

“Ora Sport” nga Albana Bejko

Çdo të dielë ora 22.00

Kalendari Sportiv në Supersport Digitalb

Kalendari Sportiv ne kanalet e SuperSportit 2019 -2020 E Enjte,  26 Shtator Eibar – Sevilla  19:00 Eurovolley, Gjysmëfinale 1 20:30 Torino – Milan 21:00 R. Sociedad – Alaves 21:00 E Premte,  27 Shtator Union Berlin...

Digitalb SuperSport

Paketa Digitalb Supersport eshte nje nga buqetat sportive me te shikuara nga abonentet e Platformes Digitalb, me me shume se 10 kanale...

Latest article

Fiks Fare – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 20.10

Top Talk – Denis Dyrnjaja – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 15.40

Fshatrat e Shqipërisë – Top Channel

Çdo të shtunë ora 15.45

Exclusive – Top Channel

Çdo të diel ora 20.15

Vasjari në Real Story: Ne makine Shteti, Krimi dhe Populli dhe si gjithmonë e...

Analisti Arjan Vasjari bëri një deklaratë të fortë në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, teksa komentoi atentatin ndaj prokurorit...