Wake Up – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 7.00

Fiks Fare – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 20.10

Exclusive – Top Channel

Çdo të diel ora 20.15

Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

Video – Emisjoni i pare “Shqiptarët e Mrekullueshëm”, Rudina Xhunga sjell rrëfimin interesant

Rudina Xhunga nis sot sezonin e ri në News24 me një tjetër emision, madje dhe mision, për t’iu rikthyer shpresën shqiptarëve. Ashtu siç e...

E Diell – Top Channel

Te dielën ora 15.30-19.30

Kujdes shëndetin – TV Klan

Çdo të diel ora 13.30

Wazzup – Klan Kosova

Nga e hëna të premten ora 16.00

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...