E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Real Story

Nga e Hëna të Enjten ora 21.00

Shqiptarët për shqiptarët

Nga 19 Tetori Te premteve ora 21.00

Ju flet Prishtina – Klan Kosova

Çdo të shtunë ora 18.00

Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

Opinion – Blendi Fevziu – TV Klan

E Hene - E Merkure ora 22.00 E Enjte ora 21.00

Oxygen

Oxygen Cdo te Shtune ora 20.15 KTV - Besim Dina Oxygen Show ka filluar të emetohet në muajin mars të vitit 2008. Program i pasur me humor, muzikë...

“Tempora” nga Sonila Meço

Çdo të martë ora 21.00

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

“Me Zemer të Hapur”

Nga e hëna të premten ora 12.00

Latest article

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com