Th#rje

Th#rje Çdo të Hënë ora 21.00 Kanali T Th#rje vjen këtë sezon të ri plot me surpriza dhe risi. Tema të larmishme, të ftuar interesantë, muzikë Live....

“Me Zemer të Hapur”

Nga e hëna të premten ora 12.00

Wake Up – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 7.00

Pa filtër

Pa filtër Çdo te Enjte ora 20.30 Kanali T - Digitalb Stil jetese dhe argëtim pa Filtër , me Jona Spahiun. Ngjarjet dhe Personazhet takohen jashtë kornizës së...

Kujdes shëndetin – TV Klan

Çdo të diel ora 13.30

19 Tetori data e rinisjes së edicionit më të ri Shqiptarët për Shqiptarët

19 Tetori eshte caktuar edhe data per rifillimin e emisjonit Shqiptarët për shqiptarët. i drejtuar nga Elvis Naçi e Sidrit Bejleri ne...

Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

Video – Emisjoni i pare “Shqiptarët e Mrekullueshëm”, Rudina Xhunga sjell rrëfimin interesant

Rudina Xhunga nis sot sezonin e ri në News24 me një tjetër emision, madje dhe mision, për t’iu rikthyer shpresën shqiptarëve. Ashtu siç e...

Latest article

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com