“Te Linda” në KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

“Rubikon” në KTV

Çdo te marte , merkure, enjte ora 20.00

Ju flet Prishtina

Çdo të shtunë ora 18.00

Labi i ‘TV 21’ tregon arsyen e vërtetë përse u largua nga televizioni

Moderatori i njohur Labinot Gashi i cili është larguar nga televizioni “TV 21” në Prishtinë është shprehur për këtë fakt në emisionin ‘Xing me Ermalin’. Ai ka theksuar se ka...

Oxygen

Oxygen Cdo te Shtune ora 20.15 KTV - Besim Dina Oxygen Show ka filluar të emetohet në muajin mars të vitit 2008. Program i pasur me humor, muzikë si dhe mysafirë të zgjedhur. Kuizi...

Familja Moderne

Familja Moderne Çdo te djele në ora 20.10  (45min) RTK   “Familja Moderne” është seriali i parë vendor i pasluftës, i cili tashmë ka arritur ne sezonin e pestë të transmetimit të tij...

Kafeneja Jonë

Kafeneja Jonë Çdo të hënë ora 20.10 RTK   Serial vendor “Kafeneja jone” eshte seriali i dyte i Rtk-se ne bashkepunim me CMB-Production. Ky serial realizohet ne ambientet e Rtk-se, dhe poashtu, rradhitet ne...

Latest article

Pasditja ime – RTSH

Nga e hëna të premten ora 16.35

Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne SuperSport

E Hene 14 Tetor 2019 Moldavi - Shqipëri dhe Mali i Zi - Kosova sonte ne SuperSport ne kuadrin e eliminatereve te kampionatit Evropian te...

Portokalli – në Top Channel

Çdo të diel ora 21.00

MIREMENGJES SHQIPERI – në RTSH

Emisjon Talkshow MIREMENGJES SHQIPERI Moderator Erti Kristo, Blerina Shehu, Zhaklina Gjolla Çdo të hënë Nga ora 06 - 10 e mëngjesit Çdo të martë Nga ora 06 - 10...

Procesi Sportiv – në Top Channel

Çdo të hënë ora 22.45