Zona B – Baton Haxhiu – Klan Kosova

Çdo te hënë, martë, mërkurë ora 21.00

Te Linda – KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

“Rubikon” në KTV

Çdo te marte , merkure, enjte ora 20.00

Ju flet Prishtina – Klan Kosova

Çdo të shtunë ora 18.00

Labi i ‘TV 21’ tregon arsyen e vërtetë përse u largua nga televizioni

Moderatori i njohur Labinot Gashi i cili është larguar nga televizioni “TV 21” në Prishtinë është shprehur për këtë fakt në emisionin ‘Xing me...

Oxygen

Oxygen Cdo te Shtune ora 20.15 KTV - Besim Dina Oxygen Show ka filluar të emetohet në muajin mars të vitit 2008. Program i pasur me humor, muzikë...

Familja Moderne

Familja Moderne Çdo te djele në ora 20.10  (45min) RTK   “Familja Moderne” është seriali i parë vendor i pasluftës, i cili tashmë ka arritur ne sezonin e...

Kafeneja Jonë

Kafeneja Jonë Çdo të hënë ora 20.10 RTK   Serial vendor “Kafeneja jone” eshte seriali i dyte i Rtk-se ne bashkepunim me CMB-Production. Ky serial realizohet ne ambientet e...

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...