Zona B – Baton Haxhiu – Klan Kosova

Çdo te hënë, martë, mërkurë ora 21.00

Top Talk – Denis Dyrnjaja – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 15.40

Ju flet Moska – Ora News

Nga e hena të premten ora 19.45

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30

Fiks Fare – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 20.10

Te Linda – KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

“Përballë” nga Lutfi Dervishi

Çdo te martë ora 20.35

Real Story

Nga e Hëna të Enjten ora 21.00

Aldo Morning Show – Tv Klan

Nga e hëna të premten ora 6.59

Sfida e Gatimit

Nga e hëna të shtunën ora 11.00

Latest article

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com