Top Talk – Denis Dyrnjaja – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 15.40

Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

Repolitix – Denis Minga – Report Tv

Çdo të martë, mërkurë, ora 20.55

Wazzup – Klan Kosova

Nga e hëna të premten ora 16.00

Ora e Pasdites – Klan Kosova

Nga e hëna të premte ora 18.40

Edicionet informative në TV Klan

Nga e hëna të djelën

Diaspora – Top Channel

Çdo të mërkurë e të shtunë 20.00

Ju flet Moska – Ora News

Nga e hena të premten ora 19.45
Nga e hena të premten ora 19.00

Boom – në Ora News

Nga e hena të premten ora 19.00

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...