Arsim Mehmeti

“Çka ka me Hongër”- në RTV 21

Nga e hëna të premten ora 17.45

“Te Linda” në KTV

Nga e hëna të premten ora 17.45

“Me Zemer të Hapur”

nga e hëna të premten ora 12.00

Shqiptarët për shqiptarët

Nga 19 Tetori Te premteve ora 21.00

Sfida e Gatimit

Nga e hëna të shtunën ora 11.00

Rudina

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

Stop

Nga e hëna të premten ora 20.05

Aldo Morning Show

Nga e hëna të premten ora 6.59

Zonë e Lirë

Çdo te premte ora 21.00

Latest article

Pasditja ime – RTSH

Nga e hëna të premten ora 16.35

Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne SuperSport

E Hene 14 Tetor 2019 Moldavi - Shqipëri dhe Mali i Zi - Kosova sonte ne SuperSport ne kuadrin e eliminatereve te kampionatit Evropian te...

Portokalli – në Top Channel

Çdo të diel ora 21.00

MIREMENGJES SHQIPERI – në RTSH

Emisjon Talkshow MIREMENGJES SHQIPERI Moderator Erti Kristo, Blerina Shehu, Zhaklina Gjolla Çdo të hënë Nga ora 06 - 10 e mëngjesit Çdo të martë Nga ora 06 - 10...

Procesi Sportiv – në Top Channel

Çdo të hënë ora 22.45