Klanifornia – në TV Klan

Çdo të shtunë ora 21.00

Edicionet informative në TV Klan

Nga e hëna të djelën

Diaspora – Top Channel

Çdo të mërkurë e të shtunë 20.00

Al Pazar – Vizion Plus

Çdo të shtunë ora 21.00

Ju flet Prishtina – Klan Kosova

Çdo të shtunë ora 18.00

Sfida e Gatimit

Nga e hëna të shtunën ora 11.00

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

Aldo Morning Show – Tv Klan

Nga e hëna të premten ora 6.59

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...