Opinion – Blendi Fevziu – TV Klan

E Hene - E Merkure ora 22.00 E Enjte ora 21.00

Dopio Histori

Dopio Histori Çdo te mërkurë ora 20.30 Kanali T  - Digitalb Deputeti ‘Kaubojs’ tregon historinë e pa dëgjuar të Ismail Qemalit dhe rrugëtimin e tij drejt Vlorës....

E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Me zemër të hapur – Një jetë të tërë me vuajtje, Adelina rrëfen dramën:

Sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News24 ka ardhur rëfimi i një nëne nga Fieri. Gruaja ka treguar peripecitë e...

M’fal per shprehjen!

M’fal per shprehjen! Çdo të martè ora 21.00 Kanali T - Digitalb Një program humoristik krejtesisht i ri në një format të përjavshëm absolutisht për herë të...

Apartamenti 2XL

Apartamenti 2XL Çdo te martë ora 21.00 Kanali Vizion Plus - Tring Apartamenti 2XL - një format origjinal i cili nuk ndalet duke argëtuar dhe surprizuar shqiptarët...

Brazili: Toka e zjarrit dhe e vërshimeve

Brazili: Toka e zjarrit dhe e vërshimeve Cdo te hene ora 20.00 Kanali Explorer Natyra Digitalb Majmuni me kapuc të zi, foka gjigande lumore, koati bisht unazë....

Pa filtër

Pa filtër Çdo te Enjte ora 20.30 Kanali T - Digitalb Stil jetese dhe argëtim pa Filtër , me Jona Spahiun. Ngjarjet dhe Personazhet takohen jashtë kornizës së...

My Living

My Living Çdo te shtunë ora 21.00 Vizion Plus dhe Living - Tring tv Programi "My Living", është një emision, i cili do të shfaqet një herë...

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...