Diaspora – Top Channel

Çdo të mërkurë e të shtunë 20.00

Frequencat e Digitalb Satelitor

Frequecat Kanalet  Frekuenca:10762 Symbol Rate:30000 Polarizimi:Horizontal Fec:8PSK 3/5 DVB-S2 MPEG-4 TOP NEWS – 24 orë lajme shqip. BANG BANG – Kanal argëtues dhe didaktik për fëmijë nga mosha 1 deri 16 vjeç. Explorer...

E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Magjia e Champions League kthehet në fushë

Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës për xhiron e parë të ndeshjeve në fazën e...

Aldo Morning Show – Tv Klan

Nga e hëna të premten ora 6.59

Wake Up – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 7.00

Apartamenti 2XL

Apartamenti 2XL Çdo te martë ora 21.00 Kanali Vizion Plus - Tring Apartamenti 2XL - një format origjinal i cili nuk ndalet duke argëtuar dhe surprizuar shqiptarët...

Brazili: Toka e zjarrit dhe e vërshimeve

Brazili: Toka e zjarrit dhe e vërshimeve Cdo te hene ora 20.00 Kanali Explorer Natyra Digitalb Majmuni me kapuc të zi, foka gjigande lumore, koati bisht unazë....

Latest article

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com