E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Frequencat e Digitalb Satelitor

Frequecat Kanalet  Frekuenca:10762 Symbol Rate:30000 Polarizimi:Horizontal Fec:8PSK 3/5 DVB-S2 MPEG-4 TOP NEWS – 24 orë lajme shqip. BANG BANG – Kanal argëtues dhe didaktik për fëmijë nga mosha 1 deri 16 vjeç. Explorer...

Digitalb SuperSport

Paketa Digitalb Supersport eshte nje nga buqetat sportive me te shikuara nga abonentet e Platformes Digitalb, me me shume se 10 kanale...

Hell’s Kitchen – Top Channel

Çdo të premte ora 21.00

Opinion – Blendi Fevziu – TV Klan

E Hene - E Merkure ora 22.00 E Enjte ora 21.00

Top Story

Çdo te Marte ora 21.00

Brazili: Toka e zjarrit dhe e vërshimeve

Brazili: Toka e zjarrit dhe e vërshimeve Cdo te hene ora 20.00 Kanali Explorer Natyra Digitalb Majmuni me kapuc të zi, foka gjigande lumore, koati bisht unazë....

Dua të të bëj të lumtur nga Arbana Osmani

Emisjon Tv ShowDua të të bëj të lumturModeratoreArbana OsmaniÇdo të shtunëOra 21.00Kanali TvTop Channel Kontaktoni në numrin +355697085355 duke...

Latest article

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com