Skanderbeg

Skandërbeg Çdo te dielë ora 21.00 Kanlai T - Digitalb “Skandërbeg” trajton jetën e banorëve dhe ushtarëve të Skënderbeut në një kështjellë të rrethuar nga turqit, diku në kufijtë verilindorë të Arbërisë....

M’fal per shprehjen!

M’fal per shprehjen! Çdo të martè ora 21.00 Kanali T - Digitalb Një program humoristik krejtesisht i ri në një format të përjavshëm absolutisht për herë të parë në Shqipëri; StandUp Comedy...

Dopio Histori

Dopio Histori Çdo te mërkurë ora 20.30 Kanali T  - Digitalb Deputeti ‘Kaubojs’ tregon historinë e pa dëgjuar të Ismail Qemalit dhe rrugëtimin e tij drejt Vlorës. Eduart Ndocaj hedh dritë mbi...

Latest article

Pasditja ime – RTSH

Nga e hëna të premten ora 16.35

Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne SuperSport

E Hene 14 Tetor 2019 Moldavi - Shqipëri dhe Mali i Zi - Kosova sonte ne SuperSport ne kuadrin e eliminatereve te kampionatit Evropian te...

Portokalli – në Top Channel

Çdo të diel ora 21.00

MIREMENGJES SHQIPERI – në RTSH

Emisjon Talkshow MIREMENGJES SHQIPERI Moderator Erti Kristo, Blerina Shehu, Zhaklina Gjolla Çdo të hënë Nga ora 06 - 10 e mëngjesit Çdo të martë Nga ora 06 - 10...

Procesi Sportiv – në Top Channel

Çdo të hënë ora 22.45