Home Digitalb Top Channel

Top Channel

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb Satelitor dhe në Shtetet e Bashkuara nepermjet platformave IPTV

Soirée – në Top Channel

Çdo të mërkurë ora 21.00

“Grabitqari i Londrës” – Historia e vlonjatit Astrit Kapaj, tmerrin e vilave luksoze –...

Diskutime tëshumta ka patur per kete program te Top Story ne Top Channel transmetuar me 24 Shtator '19. Top Story udhëtoi në Londër dhe Manchester, për të përcjellë historinë e...

Programi super i suksesshëm”Dua të të bëj të lumtur” jo më te Shtunave! Kush...

“Shiko kush luan” moderuar nga Luana Vjollca nga e shtuna 28 Shtator '19.  Program qe do te zevendesoje shume te suksesshmin "Dua të të bëj të lumtur"...

Dua të të bëj të lumtur nga Arbana Osmani

Emisjon Tv ShowDua të të bëj të lumturModeratoreArbana OsmaniÇdo të shtunëOra 21.00Kanali TvTop Channel Kontaktoni në numrin +355697085355 duke shkruar në: Viber, What's app,...

Top Story

Çdo te Marte ora 21.00

Open nga Eni Vasili

E hene & E Enjte ora 21.00

Latest article

Pasditja ime – RTSH

Nga e hëna të premten ora 16.35

Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne SuperSport

E Hene 14 Tetor 2019 Moldavi - Shqipëri dhe Mali i Zi - Kosova sonte ne SuperSport ne kuadrin e eliminatereve te kampionatit Evropian te...

Portokalli – në Top Channel

Çdo të diel ora 21.00

MIREMENGJES SHQIPERI – në RTSH

Emisjon Talkshow MIREMENGJES SHQIPERI Moderator Erti Kristo, Blerina Shehu, Zhaklina Gjolla Çdo të hënë Nga ora 06 - 10 e mëngjesit Çdo të martë Nga ora 06 - 10...

Procesi Sportiv – në Top Channel

Çdo të hënë ora 22.45