Shqiptarët për shqiptarët

Nga 19 Tetori Te premteve ora 21.00

Me zemër të hapur – Një jetë të tërë me vuajtje, Adelina rrëfen dramën:

Sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News24 ka ardhur rëfimi i një nëne nga Fieri. Gruaja ka treguar peripecitë e jetës së saj, gati të...

Real Story – Veliaj: Nuk kam asgjë me Presidentin.

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, është i ftuari i parë i emisionit “Real Story” të gazetarit të njohur, Sokol Balla, që startoi mbrëmjen e sotme në ekranin...

Real Story

Nga e Hëna të Enjten ora 21.00

Të Paekspozuarit – nga Ylli Rakipi

Të Paekspozuarit Çdo te enjte ora 20.45 News 24 - Ylli Rakipi   DREJTËSIA, DHE PESHQIT E MËDHENJ - E ENJTE 20:45 Të ftuar në studio: Fatos Lubonja Andi Bushati Luan Rama Astrit Patozi

Latest article

Pasditja ime – RTSH

Nga e hëna të premten ora 16.35

Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne SuperSport

E Hene 14 Tetor 2019 Moldavi - Shqipëri dhe Mali i Zi - Kosova sonte ne SuperSport ne kuadrin e eliminatereve te kampionatit Evropian te...

Portokalli – në Top Channel

Çdo të diel ora 21.00

MIREMENGJES SHQIPERI – në RTSH

Emisjon Talkshow MIREMENGJES SHQIPERI Moderator Erti Kristo, Blerina Shehu, Zhaklina Gjolla Çdo të hënë Nga ora 06 - 10 e mëngjesit Çdo të martë Nga ora 06 - 10...

Procesi Sportiv – në Top Channel

Çdo të hënë ora 22.45