Al Pazar – Vizion Plus

Çdo të shtunë ora 21.00

Magjia e Champions League kthehet në fushë

Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës për xhiron e parë të ndeshjeve në fazën e...

Champions League në Tring Sport

Champions League Te Martave dhe Merkurave ora 20.45 Tring Sports Channels Eventi më i madh futbollitstik në Evropë vjen në kanalet Tring me transmetime maratonë. Një total...

My Living

My Living Çdo te shtunë ora 21.00 Vizion Plus dhe Living - Tring tv Programi "My Living", është një emision, i cili do të shfaqet një herë...

Apartamenti 2XL

Apartamenti 2XL Çdo te martë ora 21.00 Kanali Vizion Plus - Tring Apartamenti 2XL - një format origjinal i cili nuk ndalet duke argëtuar dhe surprizuar shqiptarët...

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...