Home Shqiptare TV Klan

TV Klan

TV Klan është një televizion kombëtar Shqipëtar. Themeluar në vitin 1997 dhe u licensua nga Këshilli Kombëtar i Radios dhe i Televizionit (KKRT) si kanali i parë kombëtar privat në territorin e Shqipërisë në vitin 2001. TV KLAN mbulon rreth 80 % te territorit te Shqipërisë dhe rreth 90 % te popullsisë së vendit. TV KLAN është edhe në transmetim satelitor 24 ore në satelit Eutelsat W2 në te gjithë Evropën. Pjese e platformës Digitalb.

Shihemi në gjyq – Eni Çobani

Çdo të diel ora 17.00

Porta e Fatit -TV Klan

Çdo të diel ora 20.00

Histori shqiptare – Tv Klan

Çdo të diel ora 12.30

Doktor Plastik – TV Klan

Çdo të martë ora 21.00

Klanifornia – në TV Klan

Çdo të shtunë ora 21.00

Edicionet informative në TV Klan

Nga e hëna të djelën

Sfida e Gatimit

Nga e hëna të shtunën ora 11.00

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

Stop – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 20.05

Latest article

Çim Peka -Live- Syri TV

Çdo te enjte ora 20.45

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...