Home Shqiptare TV Klan

TV Klan

TV Klan është një televizion kombëtar Shqipëtar. Themeluar në vitin 1997 dhe u licensua nga Këshilli Kombëtar i Radios dhe i Televizionit (KKRT) si kanali i parë kombëtar privat në territorin e Shqipërisë në vitin 2001. TV KLAN mbulon rreth 80 % te territorit te Shqipërisë dhe rreth 90 % te popullsisë së vendit. TV KLAN është edhe në transmetim satelitor 24 ore në satelit Eutelsat W2 në te gjithë Evropën. Pjese e platformës Digitalb.

Shihemi në gjyq – Eni Çobani

Çdo të diel ora 17.00

Rudina – Tv Klan

Nga e hëna të shtunën ora 17.00

E diela Shqiptare – Ardit Gjebrea

Çdo te Diel nga ora 13.30 -19.20

Historia Ime – Mirela Milori – TV Klan

Nga e hëna të premten ora 12.30-13.30

Kujdes shëndetin – TV Klan

Çdo të diel ora 13.30

Xing me Ermalin – Ermal Mamaqi – TV Klan

Çdo te shtunë ora 21.00 - 23.00

Edicionet informative në TV Klan

Nga e hëna të djelën

Doktor Plastik – TV Klan

Çdo të martë ora 21.00

Latest article

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com