Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Ora e Pasdites – Klan Kosova

Nga e hëna të premte ora 18.40

VOA – Live TV

Voice of America- Zëri i Amerikës
video

Dua Lipa – Don’t Start Now

Dua Lipa - Don't Start Now

Exclusive – Top Channel

Çdo të diel ora 20.15

Vasjari në Real Story: Ne makine Shteti, Krimi dhe Populli dhe si gjithmonë e...

Analisti Arjan Vasjari bëri një deklaratë të fortë në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, teksa komentoi atentatin ndaj prokurorit...

Kritika ta forta për lirinë e medias nga Presidenti Meta

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë një përmbledhje të situatës në të cilën gjenden mediat dhe gazetarët në vendin tonë. Me...

Latest article

Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

Çdo të shtunë ora 17.30

Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

Treva 2019 – Gazmore

https://www.youtube.com/watch?v=l2efTF0NHg4 PASHKO VASA-DED GJON LULI e MEHMET SHPENDI INTERPRETOJNE-Qazim Çela&Gac Kodrina&Gege Shpati

Rudina Dembacaj flet për herë të parë pas lajmeve për ndarjen

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e...

Në Shtëpinë Tonë – Top Channel

Nga e hëna të premten ora 12.30
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com