Champions League në Tring Sport

0
96
Champions League
Te Martave dhe Merkurave ora 20.45
Tring Sports Channels

Eventi më i madh futbollitstik në Evropë vjen në kanalet Tring me transmetime maratonë. Një total prej 78 skuadrash marrin pjesë në këtë kompeticion i cili kulmon me finalen e madhe në Cardiff, Wales. Tring do të transmetojë ҫdo të martë dhe të mërkurë ndeshjet live në orën 20:45 sipas kalendarit të paracaktuar. Ndërkohë që në orën 23:00, në përfundim të takimeve të mbrëmjes, në studion e UEFA Champions League do të mund të ndiqni të gjitha golat dhe momentet më të bukura të mbrëmjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here