Home Digitalb

Digitalb

DON'T MISS

More

  Kjo Javë – Nisida Tufa – News 24

  Çdo të shtunë ora 17.30

  Rudina Dembacaj zbulon të dashurin

  Moderatorja Rudina Dembacaj iu kthye vorbullës mediatike teksa inaguroi restorantin e saj, biznes për të cilin falenderoi ish-deputetin Mark Frroku që kishte...

  HOUSE DESIGN

  Ora News tani pa pagesë

  Sinjali i RTV Ora News tani falas kudo në Shqipëri dhe në të gjithë botën. Ajo nuk eshte me pjese e paketës Digitalb. Ora News vjen...

  MAKE IT MODERN

  LATEST REVIEWS

  PERFORMANCE TRAINING

  Ju flet Moska – Ora News

  Nga e hena të premten ora 19.45

  19 Tetori data e rinisjes së edicionit më të ri Shqiptarët për Shqiptarët

  19 Tetori eshte caktuar edhe data per rifillimin e emisjonit Shqiptarët për shqiptarët. i drejtuar nga Elvis Naçi e Sidrit Bejleri ne...

  Wake Up – Top Channel

  Nga e hëna të premten ora 7.00

  Frequencat e Digitalb Satelitor

  Frequecat Kanalet  Frekuenca:10762 Symbol Rate:30000 Polarizimi:Horizontal Fec:8PSK 3/5 DVB-S2 MPEG-4 TOP NEWS – 24 orë lajme shqip. BANG BANG – Kanal argëtues dhe didaktik për fëmijë nga mosha 1 deri 16 vjeç. Explorer...

  Magjia e Champions League kthehet në fushë

  Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës për xhiron e parë të ndeshjeve në fazën e...

  HOLIDAY RECIPES

  Doktor Plastik – TV Klan

  Çdo të martë ora 21.00

  WRC RACING

  HEALTH & FITNESS

  BUSINESS

  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com