Dopio Histori

0
68
Dopio Histori
Çdo te mërkurë ora 20.30
Kanali T  – Digitalb

Deputeti ‘Kaubojs’ tregon historinë e pa dëgjuar të Ismail Qemalit dhe rrugëtimin e tij drejt Vlorës. Eduart Ndocaj hedh dritë mbi arsyet kryesore të shpalljes së pavarsisë me nje got raki përpara…

Një emision nga

Bjordi Mezini dhe Erjon Bubullima

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here