E Hene 14 Tetor 2019

Moldavi – Shqipëri dhe Mali i Zi – Kosova sonte ne SuperSport ne kuadrin e eliminatereve te kampionatit Evropian te futbollit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here