Kafeneja Jonë

0
91
Kafeneja Jonë
Çdo të hënë ora 20.10
RTK

 

Serial vendor
Kafeneja jone” eshte seriali i dyte i Rtk-se ne bashkepunim me CMB-Production. Ky serial realizohet ne ambientet e Rtk-se, dhe poashtu, rradhitet ne mesin e produkteve me te suksesshme televizive vendore.
“Kafeneja jone” ka natyre komike me aktorë të njohur, si: Adem Mikullovci, Donat Qosja, Ali Ahmeti, Teuta Krasniqi, Fatmir Spahiu, Leonora Mehmeti, Astrit Kabashi, Irena Cahani etj.

SHARE
Previous articleMy Living
Next articleFamilja Moderne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here