Poster_3_flat

Latest article

Fiks Fare – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 20.10

Top Talk – Denis Dyrnjaja – Top Channel

Nga e Hëna të Premten ora 15.40

Fshatrat e Shqipërisë – Top Channel

Çdo të shtunë ora 15.45

Exclusive – Top Channel

Çdo të diel ora 20.15

Vasjari në Real Story: Ne makine Shteti, Krimi dhe Populli dhe si gjithmonë e...

Analisti Arjan Vasjari bëri një deklaratë të fortë në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, teksa komentoi atentatin ndaj prokurorit...