Emisjoni talk showRudina
ModeratoreRudina Magjistari
Të hënënOra 17.00
Të martënOra 17.00
Të mërkurenOra 17.00
Të enjtenOra 17.00
Të premtenOra 17.00
Të shtunënOra 17.00
Kanali TvTV Klan
Transmetimi i parë5 prill 2010
Kontaktrudina@tvklan.al

“Rudina”, një program nga autorja dhe moderatorja Rudina Magjistari, që prej 5 prill 2010-tës, është një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. Një show argëtues dhe informativ, me ngjarjet dhe ndodhitë më të bujshme, intervista eksluzive me personazhe të rëndësishëm të fushave të ndryshme, me personazhe të jetës së përditshme që kanë një histori të veçantë, diçka për të treguar apo për të na surprizuar.

ON AIR: E Hënë- e shtunë ora 17:00


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here