Por jo vetëm kaq, ky sezon do të pasqyrohet edhe nga recetat dhe informacionet e një udhëtimi kulinar të Kristi Jankut.

EmisjoniSfida e Gatimit
Moderatore e Shefa kuzhineAlfio Rrotani dhe Indrit Çela
Të hënënOra 11.00
Të martëOra 11.00
Të mërkurëOra 11.00
Të enjteOra 11.00
Të premteOra 11.00
Të shtunëOra 11.00
Transmetimi i pare2018
Kanali TVTV Klan
Kontaktsfidaegatimit1@gmail.com
Website Facebook

Sfida e Gatimit, nga dy shefat e kuzhinës Alfio Rrotani dhe Indrit Çela, rikthehet në sezonin e dytë me programin e përditshëm të gatimit në Tv Klan. Receta, këshilla gatimi, dhe shumë argëtim do t’ju shoqërojnë çdo ditë nga e Hëna në të Shtunë në orën 11:00.

Ju mund të bëheni pjesë e programit duke kërkuar recetat tuaja të preferuara dhe shefat do të gatuajnë për ju.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here