Të Paekspozuarit
Çdo te enjte ora 20.45
News 24 – Ylli Rakipi

 

DREJTËSIA, DHE PESHQIT E MËDHENJ – E ENJTE 20:45

Të ftuar në studio:
Fatos Lubonja
Andi Bushati
Luan Rama
Astrit Patozi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here