Xing me Ermalin
Çdo te shtunë ora 21.00 – 23.00
Ermal Mamaqi në Tv Klan

Talk-show nga Ermal Mamaqi. Te ftuar pikante, intervista plot humor, muzike LIVE, inserte filmike, surpriza dhe gallata.

Nje talk-show ku intervistat nderthuren me humor dhe lojra te moderuara nga Ermal Mamaqi. Cdo i ftuar vjen ndryshe ne syrin e publikut dhe gjithmone ne kendveshtrimin argetues dhe komik.Te ftuarit jane personazhet me te suksesshem te momentit ne fushat e artit, politikes dhe showbizit.Argetim pafund me te gjithe te ftuarit!

Skenografia dhe ndricimi I eshte besuar mjeshtrave italiane Gaetano Castelli (skenograf i RAIUNO & I festivaleve te Sanremos) dhe Marcello Jazzeti (mjeshtri ne SKY ITALIA). Nje format tv unik ne llojin e tij, i cili suksesin e ka te garantuar!

Email : xingmeermalin@tvklan.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here